Natáčali sme s ambasádorkou - Biela pastelka

V piatok 25. mája sme si užili natáčací deň. Pripravovali sme spolu s agentúrou a štábom reklamný spot ku kampani Biela pastelka 2018.

Hneď po príchode sme urobili krátku prehliadku priestorov na filmovanie a nahrávacieho štúdia. Ako prvý prišiel náš dvorný fotograf Mišiak a začal deň plný smiechu. Vďaka dobrej nálade a úžasnej káve sme síce netrpezlivo ale za to v príjemnej atmosfére očakávali nášho posledného účastníka. O 13:15 sa čakanie premenilo na skutočnosť a prišla ONA, naša ambasádorka.

Tento rok vstupujeme už do 17-tého ročníka verejnej zbierky Biela pastelka a sme úprimne radi, že sa môžeme pochváliť, že sa po triáde mužov – športovcov stala ambasádorkou po prvý raz žena. A ešte aká!

Prežili sme spolu deň plný nádherných zážitkov. Na výsledok sa pozrieme spoločne v reklamnom spote v termíne od 21. augusta do 21. septembra 2018. Ďakujeme našej ambasádorke, Milanovi zo Zion5 a Maťovi s Milanom z Orea, že pre nás pripravili toto natáčanie. Veľké poďakovanie za spoluprácu patrí aj celému prípravnému tímu Bielej pastelky 2018.

Ako malú ochutnávku vám prinášame prvé foto našej ambasádorky. Jej meno odhalíme čoskoro.

Ambasadorka Bielej pastelky 2018