Hotel pod Lipou RESORT **** odmenil našich dobrovoľníkov - Biela pastelka

Prácu a zanietenie dobrovoľníkov Bielej pastelky z radov našich členov, ľudí so zrakovým postihnutím, sa rozhodlo odmeniť vedenie Hotelu pod Lipou RESORT**** relaxačným pobytom.

Hotel Pod lipou exterier

 

„Myslím si, že zbierkovať v takom náročnom období, aké máme za sebou, a navyše so zrakovým postihnutím chce veľa odvahy, vnútornej sily i zanietenia. Povedali sme si, že odmeniť ľudí, ktorí to majú v živote náročnejšie a dopriať im trošku relaxu a potešenia, je to najmenej. A pokiaľ sa u nás cítili príjemne, náš cieľ sa naplnil,“ konštatuje Petra Ďurčeková, riaditeľka Hotela pod Lipou Resort****.

Hotel Pod lipou altanok Hotel Pod lipou zahrada Hotel Pod lipou fitnes

Vzhľadom na pandemickú situáciu mohli dobrovoľníci zbierky vouchre premeniť na pobyt až v tieto dni a aj tak urobili. V mene účastníkov nám svoje dojmy napísal Ing. Ján Cesnek, predseda bratislavskej Krajskej rady Únie nevidiacich a slabozrakých Slovenska a zároveň predseda Základnej organizácie č. 4: „V rámci zbierky Biela pastelka 2020 sa náš tím „ocitol“ v skupine s najlepšími výsledkami vo výnosoch vo svojej zbierkovej pokladničke. Neočakávali sme takýto priaznivý výsledok a ešte väčším prekvapením pre nás bolo, že sme získali i zvláštne ocenenie – výhru víkendového pobytu v Hoteli pod Lipou. Rozhodli sme sa ho využiť hneď po zmiernení pandemických rizík a ten čas nastal koncom mesiaca máj. Teda v dňoch 28. až 30. 5. sme so svojimi sprievodcami absolvovali rekreačný pobyt vo veľmi príjemnom prostredí komplexu Hotela pod Lipou.“

Hotel Pod lipou terasa Hotel Pod lipou salonik Hotel Pod lipou restauracia

„V mene všetkých šiestich účastníkov tohto pobytu sa chceme poďakovať za vynikajúci, profesionálny, veľmi ústretový prístup personálu i veľmi kvalitné služby, ktoré nám boli poskytnuté. Bolo pre nás veľmi príjemným prekvapením, že sme sa dostali na skok od Modry do takmer rozprávkového prostredia, kde si každý môže niečo vybrať z pestrej ponuky hotela i jeho areálu. Ďakujeme za všetky vynikajúce služby ako i za pozornosť vedenia hotela, ktoré nám, ľuďom so zrakovým postihnutím, tento pobyt šitý na mieru umožnilo,“ dodáva pán Cesnek.